هشمتمین دوره نظرسنجی سالانه برند محبوب مصرف کنندگان آغاز شد

گسترده ترین نظرسنجی مردمی برای انتخاب برندهای محبوب سال 1400 آغاز شد

دبیر اجرایی جشنواره در پی برگزاری موفق هفت دوره نظرسنجی برندهای محبوب، از شروع هشتمین دوره این نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب مردم سال 1400 خبرداد و گفت: مقارن با سال تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها و رویکرد توجه ویژه به کالا و خدمات شرکتهای ایرانی در پی اعلان رسمی برنامه های "جشنواره ملی برند محبوب" هشتمین نظرسنجی مردمی، از 15 اردیبهشت ماه آغاز و تا 15 تیر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

جشنواره ملی برند محبوب

هادی اسدی ضمن اشاره به برنامه های اطلاع رسانی این جشنواره اظهار داشت: در این نظرسنجی، هواداران و مشتریان وفادار هر یک از برندها، ضمن اعلام حمایت و رأی دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب این برندها را به عنوان برند محبوب بازار ایران فراهم خواهند آورد. ایشان از کلیه مردم به عنوان داوران اصلی انتخاب برندهای محبوب، درخواست کردند تا با شرکت در این نظرسنجی و رأی دادن به برندهای محبوب خود، نقش خود را در انتخاب محبوب ترین برندهای بازار ایران ایفا نموده و ضمن تقدیر از تلاش های شرکت های مذکور، زمینه خریدهای بهتر مبتنی بر این برندهای محبوب را برای سایر هموطنان عزیز کشورمان فراهم آورند.

دبیر اجرایی جشنواره همچنین اظهار داشت: برندهای محبوب مردم، پس از انجام این نظرسنجی گسترده مردمی که از طریق روش های وب سایت نظرسنجی، ربات تلگرامی و اپلیکیشن برند محبوب در گروههای مختلف کالا و خدمات مصرفی مورد نیاز اقشار جامعه انجام خواهد شد، انتخاب می شوند. مراسم پایانی معرفی برندهای محبوب سال 1400 در نیمه اول مرداد ماه برگزار خواهد شد

15 اردیبهشت 1400
|
آرشیو اخبار