اعلام زمان آغاز به کار یازدهمین نظرسنجی گسترده مردمی برند محبوب در سال 1403

رئیس کمیته اجرایی از شروع یازدهمین دوره نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب سال 1403 از اول خرداد ماه خبر داد و اعلام کرد این نظرسنجی به صورت آنلاین به مدت 3 ماه تا پایان مردادماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

هادی اسدی ضمن اشاره به برنامه های گسترده اطلاع رسانی این جشنواره اظهار داشت: در این نظرسنجی، هواداران و مشتریان وفادار هر یک از برندها، ضمن اعلام حمایت و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب این برندها را به عنوان برند محبوب بازار ایران فراهم خواهند آورد.

 
جهت استحضار بر اساس برنامه های جدید دبیرخانه جشنواره، در سال جاری هر یک از هواداران برندها با ثبت رای به برندهای محبوب شان در باشگاه هواداری برندهای محبوب شان عضو خواهند شد و بدینوسیله از مزایای عضویت در باشگاه از قبیل اطلاع از تخفیفات ویژه و جشنواره های برندها بهره مند خواهند شد.

ایشان ضمن دعوت از مردم برای مشارکت در این رویداد بزرگ ملی در تشریح برنامه های اجرایی جشنواره اعلام کرد: برندهای علاقمند که شرایط حضور در نظرسنجی را دارند می توانند تا قبل از شروع نظرسنجی مردمی، نسبت به درخواست ثبت برند خود در سایت جشنواره اقدام نمایند.

شایان ذکراست برندهای محبوب مردم، پس از انجام این نظرسنجی گسترده مردمی که در بستر دیجیتالی در گروههای مختلف کالا/ خدمات انجام خواهد شد، انتخاب می شوند و نهایتا طی مراسمی در شهریورماه سال جاری در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما معرفی خواهند شد.

07 اردیبهشت 1403
|
آرشیو اخبار